Fiyat : 3.000.000,00 ₺

shopping_cart Satın Al send Teklif Ver

Otel, Konaklama, Hizmet, E-ticaretDünya karar verme ve satın alma gücü konusunda büyük bir değişim geçiriyor. 2015 yılından itibaren Millennial olarak adlandırılan nesil, en kalabalık yaş grubu olarak Dünyanın diğer bütün yaş gruplarını açık ara geride bırakmış durumdadır.

                          

Son 1 yıldır Gelişmiş ülkelerdeki tüm ürün ve hizmetler “millennial” ve alt kırılımı olan “girlfriendly” tanımları etrafında yeniden şekillenmekte olup 2018 yılında ABD’de Millenial Bank, Japonya’da Millennial Hotels zinciri kurulmuş olup bu tanımlar bütün ürün ve hizmet konseptlerinde her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlanmıştır.

                         

Yakın zamanda yayınlamış olduğumuz “millennial” ve “girlfriendly konularını içeren e-kitap daki bilgiler: 

                                               

-          Anadolu Üniversitesi ve 9Eylül Üniversiteleri ortak çalışması ile hazırlanmakta olan Türkiye’nin ilk Turizm Ansiklopedisi’ne ana konu başlığı olarak dahil edilmiştir. (ilgili bölüm başkanı Prof Dr. Nazmi KOZAK) 

-          Başkent Ünversitesi Turizm Fakültesi eğitim programına dahil edilmek üzere değerlendirilmektedir. (ilgili öğretim görevlisi Sami Terzioğlu)

-          Türkiye’nin en çok takip edilen turizm haberleri sitesi turizmgunlugu.com da 11 Temmuz 2019 tarihinde haber olarak yayınlanmış olup ve halen yayındadır.

 

İnternette “future hotel trends” olarak yapacağınız aramalarda açılacak sayfada karşınıza “millennial” kavramının çıktığını göreceksiniz.

Otel, Acenta, gastronomi ve diğer başka alanları kapsayan 43. Sınıfta ayrı ayrı tescilli olan “millennial” ve alt kırılımı olan “girlfriendly” markalarımı ikisini birlikte Türk turizminin önümüzdeki 20 yılına damga vurmak isteyen vizyoner bir yatırımcıya satarak istenirse danışmanlığına yapabilirim.

millennial.com.tr de elimizdedir. 

millennial tekbaşına 1.500.000 TL'ye Girlfriendly ile birlikte 3.000.000 TL'ye satıştadır. Millennial'ın tekbaşına rakamı Antalya'daki 1000 yatak üzeri bir otelin yaklaşık bir aylık karına denk gelmektedir ve makul hatta henüz işletilmemiş olduğu için çok uygun bir rakamdır. 1994 yılında Türkiye de Kurumuş olan "Magic Life" hiç bir taşınması olmadığı yani kendine ait tesisi olmadığı halde sadece markası 10 sene sonra 2004 yılında 300.000.000 üçyüzmilyon euroya satılmıştır.    

Veya diğer markalarda olduğu gibi lisans verebiliriz 

Saygılarımla 

MARKA  SAHİBİYAŞAR BEKEN

MAİL

GSM

 

yasarbeken@gmail.com

0535 500 62 04