Fiyat : 180.000,00 ₺

shopping_cart Satın Al send Teklif Ver

Hizmet, Kahve, Yiyecek, İçecek

MARKA  SAHİBİYAŞAR BEKEN

MAİL

GSM

 

yasarbeken@gmail.com

0535 500 62 04

Kahve Markası "Team Barista"  TP 30. Sınıf tescilli 

İngiltere'de başlayan bir hashtag ve akım Dünya'ya yayılmakta Google trends en yüksek aramayı ABD'den gösteriyor. 

 

Markayı ve logosunu tasarlarken Dünya çapında kabul markaları üreten ülkelerin aslında hiçbirinin kahve üreticisi olmadıklarından yola çıkarak kabul görmüş olan markanın aslında logo ve ambalaj olduğunu temel aldım ve neden Türkiye'den uluslar arası imaja sahip bir ambalaj çıkmasın diye düşündüm. Marka ve logoyu 2016 yılında geliştirerek 2017 yılından itibaren imajlar ile birlikte sosyal medya da  paylaşmaya başladım. 2016-2019 yıllarında teambarista.com bendeydi, yenileme konusunda geç kaldığım için 14.10.2019 tarihinde Amerikadan tescillenmiş ve huge domain den 3000 USD dan satışa konmuş hemen. 2017 yılında benim logomu da kopya edilerek ingiltere de barista kursları üzerine teambarista.co.uk açıldı. 

 

Sosyal medya çalışmalarım sırasında nerden ithal edilebileceği ve  Türkiye distirbütörlüğünün boşta olup olmadığı konusunda bir telefon almıştım.  Yani logo ithal bir kahve markası imajı veriyor. 

    

Markayı satmak istiyorum ancak, gerçekten hakkını vererek üretecek bir firmaya lisans hakkını verebilirim. Belirli bir ciro yüzdesi karşılığında. Bu yüzdeyi üretecek olan firma belirleyebilir. Gözüm aç değil önemli olan ülkemizde hayata geçmesi.