Fiyat : 9.500.000,00 ₺

shopping_cart Satın Al send Teklif Ver

Satış, Pazarlama, E-ticaret

‘’tringpara’’ markamız 35. Ve 36. Sınıflarda tescil edilmiştir.

Büyük düşünenler için inanılmaz değerli bir markadır. Lisanslama usulü ile kiralanabilir. Ayrıca Mantıklı ortaklık tekliflerinizi de değerlendirebiliriz. Kısa sürede, ulusal düzeyde bir startup çıkışı yakalayabilirsiniz.   

 

Markaya ait, www.tringpara.com, www.tringpara.net ve  www.tringpara.com.tr birlikte devredilecektir.

 

 35. SINIF

Reklamcılık,  pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri.

Büro hizmetleri: sekreterlik hizmetleri, gazete aboneliği düzenleme hizmetleri, istatistiklerin derlenmesi, büro makinelerinin kiralanması hizmetleri, bilgisayar veri tabanlarındaki bilginin sistematik hale getirilmesi, telefon cevaplama hizmetleri.

İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık, muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri, personel işe yerleştirme, işe alma, personel seçimi, personel temini hizmetleri, ithalat-ihracat acente hizmetleri, geçici personel görevlendirme ( başkası adına fatura yatırma, vergi yatırma, trafik işlemleri gibi iş takibi) hizmetleri.

Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri.

Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için malların* bir araya getirilmesi hizmetleri (belirtilen hizmetler perakende, toptan satış mağazaları, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri diğer yöntemler ile sağlanabilir).

* Bu kısımda mal veya mal grubu belirtiniz.

36. SINIF

Sigorta hizmetleri.

Finansal ve parasal hizmetler.

Gayrimenkul komisyonculuğu, müşavirliği ve idaresi hizmetleri.

Gümrük müşavirliği hizmetleri.MARKA DANIŞMANI


www.markaariyorum.com

GSM

  MAİL

0532 061 07 24

markaariyorum@gmail.com
markaariyorum@hotmail.com
bilgi@markaariyorum.com